МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
RU
UA
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44,   (067) 434-62-02

Квітковий кіоск

Посмотрите фото готовых проектов "Квітковий кіоск" компании

Особливості квіткових кіосків

Квітковий павільйон це швидкомонтована модульна конструкція з сендвіч-панелей на каркасі з профільної труби, з дахом, із заскленими дверима і вікнами. Залежно від моделі та розміру, кіоски можуть мати по периметру орні двері (великий павільйон для квітів) або вікна на фасаді без дверей (невеликий квітковий кіоск). У вікнах сучасних будівель використовуються однокамерні склопакети та двері з профілю. В Україні купити квітковий павільйон можна в компанії «Євро Кабіна».

Етапи будівництва

Якщо квітковий павільйон невеликий, то компанія монтує його на своїх виробничих площах і потім привозить на місце установки. Квітковий великий павільйон збирають у вигляді окремих модулів, які доставляються на місце, і вже там відбувається їх монтаж в єдину конструкцію.

Переваги павільйонів для квітів в тому, що їх можна встановлювати в різних місцях (на зупинках, біля ТЦ, в парках, на ринках), для цього не потрібна велика площа.

Переваги замовлення в «Євро Кабіна»;

Купити квітковий кіоск в нашій компанії варто з таких причин:

Ціна квіткового кіоску залежить від площі скління, розмірів, необхідності брендування. Якісні матеріали – фасадні панелі з потрійним утепленням, двері і вікна з профілю KBE, ролокасети  на цьому краще не економити. Купивши квітковий павільйон у компанії «Євро Кабіна», ви отримуєте надійну, практичну і красиву будову за цілком доступною ціною.

МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Адрес: 04080,Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44
(067) 434-62-02
2022 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків.