МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
RU
UA
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44,   (067) 434-62-02

Торговий павільйон

Посмотрите фото готовых проектов "Торговий павільйон" компании

Будівництво торгових павільйонів

Криті торгові павільйони  тимчасові збірно-розбірні споруди площею до 15-30 м2, слугують для продажу товарів. В Україні такі конструкції за доступними цінами виготовляє компанія «Євро Кабіна». Ми продаємо готові рішення, можемо розробити проект кіоску з урахуванням вимог бізнесу або замовника.

Технологічні особливості

Основа конструкції - металевий каркас на гвинтових кріпленнях. Зовні і всередині виконуємо обшивку сендвіч-панелями. Враховуємо навколишній ландшафт (будь-який колір), побажання замовника. В ході виготовлення торгового павільйону застосовуємо перевірені матеріали, конструктивні елементи:

Компанія пропонує купити торговий павільйон з стійких до вологи (підвищеної вологості), перепадів температур матеріалів. При необхідності спорудження буде забезпечено жалюзі і іншими функціональними елементами.

Переваги

На монтаж і виготовлення торгових павільйонів йде менше часу, ніж на будівництво капітальної споруди. Проста технологія позначається на низькій вартості споруди. Ще переваги:

Виробництво і монтаж конструкції не вимагає збору численних паперів.

Як вибрати і замовити збірно-розбірну конструкцію?

У компанії є готові проекти торгових павільйонів різної функціональності. При виборі враховують вартість споруди, її площа, дизайн. Замовлення на виготовлення, установку краще зробити за телефоном.

Чому варто замовити кіоск у компанії «Євро Кабіна»?

Ми гарантуємо якість торгового павільйону, дотримання технологій, професійний монтаж. Наші фахівці проведуть роботи під ключ, використовують тільки сучасні матеріали. Досвід і колектив професіоналів - головні переваги «Євро Кабіна».

МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Адрес: 04080,Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44
(067) 434-62-02
2022 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків.