МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
RU
UA
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44,   (067) 434-62-02

Пост охорони

Каталог ПОСТ ОХРОНИ

Посмотрите фото готовых проектов "Пост охорони" компании

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ МОДУЛЬНОГО ПОСТУ ОХОРОНИ


Модульні пости охорони - це комфортні і компактні споруди, які відрізняються мобільністю і міцністю. Вони можуть встановлюватися в якості контрольно-пропускних пунктів на об'єкти, що вимагають особливої охорони. Сьогодні виробники пропонують великий вибір постів, орієнтуючись на вимоги і побажання замовників. Давайте розберемося, на що важливо звернути увагу, вибираючи модульний охоронний пост.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОХОРОННОГО ПОСТУ


Сучасні охоронні модульні пости можуть мати самі різні розміри залежно від того, яка кількість людей буде знаходитися всередині і яке обладнання буде зберігатися в кабіні.

Однак в основному конструкція виглядає наступним чином: стіни, на кожній з яких велике вікно для спостереження за всім, що відбувається, металопластикові двері, дах, підлогу. Додатково можна обговорити з виробником особливі вимоги до виробу.

Охоронний персонал знаходиться на зміні протягом усього року, незалежно від погодних умов. Тому важливо подбати, щоб дах модульного посту не протікала, а сама конструкція відрізнялася хорошою тепло- з шумоізоляцією.

Крім того, багато виробників сьогодні також встановлюють розетки для проведення інтернету і зарядки пристроїв.

ЯК ВИБРАТИ МОДУЛЬНИЙ ОХОРОННИЙ ПОСТ?

Перш ніж вибрати модульний пост охорони, важливо звернути увагу на найголовніші характеристики конструкцій:

Габарити. Усередині кабіни повинно бути достатньо місця для комфортного пересування, а також розміщення охоронного обладнання та базових предметів меблів на кшталт столу, крісла, ліжка.
Надійність конструкції. Всі елементи повинні бути якісно скріплені один з одним і відрізнятися стійкістю до ударів.

Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Кабіни знаходяться на відкритому просторі, тому важливо, щоб вони відрізнялися стійкістю до підвищеної вологості, опадів, ультрафіолетових променів. Для цього використовується оцинкований сталевий профіль.

Мобільність. Модульної охоронний пост повинен відрізнятися зручністю при транспортуванні. Крім того, необхідно звертати увагу на простоту монтажу і демонтажу конструкцій.

З огляду на всі перераховані вище характеристики і вимоги, ви зможете підібрати модульний пост для охоронного персоналу, який забезпечить максимальну безпеку і створить комфортні умови для роботи.

МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Адрес: 04080,Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44
(067) 434-62-02
2022 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків.