МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
RU
UA
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44,   (067) 434-62-02

Мобільні будинки

Посмотрите фото готовых проектов "Мобільні будинки" компании

Будівництво мобільних будинків

Мобільний будинок - це нове рішення на будівельному ринку. Він призначений для постійного проживання, його легко перевозити з місця на місце і монтувати. Будівництво такого будинку проводиться за модульною технологією в заводських умовах. Потім зібрана будівля перевозиться за допомогою спецтехніки на місце установки. Побудований будинок легко під'єднати до наявних інженерних мереж. В Україні придбати модульний будинок можна в компанії «Євро Кабіна».

Особливості мобільних модульних будинків

Стандартна комплектація мобільного будинку - це кімната-вітальня, кухня і санвузол. Є варіанти з двома кімнатами, з вітальні збільшених габаритів.

Мобільний будинок виконується «під ключ» і відразу готовий до проживання. Всередині є всі комунікації - проводка з розетками та вимикачами, електрощиток, водопровід з точками підключення сантехніки. Залежно від комплектації, всередині будинку встановлюється вся сантехніка, конвектор-обігрівач, бойлер, електроплита і витяжка, кондиціонер.

Переваги пересувних будинків:

Мобільний будинок не вимагає дозволу на будівництво, не обкладається податками, як капітальні будівлі, і не ставиться на кадастровий облік. Його можна ставити навіть в тих місцях, де будівництво як таке заборонено - в лісі, в прибережних зонах, у заповідниках. А в разі непередбачених обставин будинок легко переміщується в інше місце.

Мобільний будинок можна побудувати своїми руками. Правда, для цього треба буде замовити або самостійно зварити металевий каркас. Зробити дерев'яний складніше, але він буде легше. Ще варіант - можна переробити під мобільний будинок металевий контейнер, утепливши його, врізавши вікна і двері, провівши всередині комунікації. З контейнерів можна спорудити та двоповерховий будинок. Але на все це треба знання і досвід, який є далеко не у кожного.

Як вибрати й замовити

Вибір мобільного будинку буде залежати від багатьох факторів. По-перше, це кількість мешканців - для пари буде досить будови з вітальні, кухні й санвузла. Наступний фактор - мета використання. Мобільний будинок призначається не тільки для особистого проживання. Там можна обладнати невеликий готель, кемпінг, мисливський будиночок, придорожнє кафе, дачу, сторожку, тимчасове житло для робітників і вахтовиків.

Що впливає на ціну мобільного будинку

Перший фактор - площа приміщення, кількість вікон, наявність санвузла. Дешевший варіант мобільного будинку - без установки побутової техніки, сантехніки, конвектора і кондиціонера.

Чому варто замовити мобільний будинок у компанії «Євро Кабіна»

Ми займаємося розробкою проєктів і втіленням їх у життя вже не перший рік. Завдяки наявності досвіду у наших співробітників, готові вироби виходять високої якості та здатні служити клієнтам не один десяток років. На доказ цього у нас представлений альбом з нашими попередніми роботами, які успішно експлуатуються і для яких уже закінчився гарантійний термін без єдиного звернення щодо усунення яких би то не було недоліків.

Ми можемо запропонувати гнучку зміну цін, оскільки співпрацюємо з багатьма постачальниками будівельних матеріалів і намагаємося вибрати найоптимальніший варіант для нашого клієнта. Завдяки досвіду, ми підбираємо аналоги, які не відрізняються за якістю, але мають набагато нижчу вартість. Наявність нашої гарантії, що надається на кожну будівлю, підтверджує, що ми працюємо тільки з якісними матеріалами, які не підведуть ні нас, ні того, хто зробив замовлення на будівництво модульного будинку. Якщо вас цікавлять будь-які питання, телефонуйте за вищевказаними номерами. У нас працюють фахівці, які компетентні у всьому, що стосується будівництва модульних будівель.

МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Адрес: 04080,Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44
(067) 434-62-02
2022 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків.