МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
RU
UA
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44,   (067) 434-62-02

Модульні магазини

Посмотрите фото готовых проектов "Модульні магазини" компании

Модульні магазини

Модульний магазин являє собою швидкомонтовану металеву конструкцію з окремих блоків панелей і виступає прекрасною альтернативою капітальним будівлям з цегли й бетону. Для нього не потрібно важкий постійний фундамент, досить бетонної або асфальтованої площадки. В Україні зведенням таких магазинів займається компанія «Євро Кабіна».

Особливості модульних магазинів

Це багатоцільова споруда, яку можна використовувати для будь-яких завдань - як точка торгівлі товарами всіх видів, офісного або складського приміщення. Це торгові павільйони, спортивні споруди, сільськогосподарські ангари і склади. Модульний магазин легко переробити під конкретні завдання.

Переваги швидкомонтованих магазинів:

Що впливає на ціну магазину

По-перше, це розміри будови. Фінансово вигідний варіант - будинок з одним прольотом і шириною до 24 м, або з двома прольотами шириною до 30 м. Занадто висока будова (в 12 м) не повинно бути вище його подвійної ширини. Довжина може бути будь-якою. Відповідно, нестандартні розміри збільшать вартість.

Ще один фактор - кількість поверхів. Одноповерховий магазин обійдеться дешевше, ніж двоповерховий.

На ціну також впливає товщина і матеріал утеплення. Теплоізолятор - мінеральна вата. Крім того, вартість зросте при використанні спеціальних добірних елементів (нащельников), покликаних приховати місця стиків, торців і технологічних вузлів.

Також на ціну впливає наявність додаткових елементів - вікон і дверей, наявність санвузла.

Етапи будівництва і зведення

Початковий етап - це проєктування магазину, де створюється ескіз майбутньої будови, проходить розробка технічної документації і проводяться необхідні розрахунки за матеріалами і робіт. Потім здійснюється розчищення і вирівнювання території під будівлю.

Наступним етапом йде закладка легкого бетонованого фундаменту.
Після цього починається монтаж металевої конструкції під магазин і його обшивка. Готова коробка комплектується вікнами і дверними коробками. Фінальний етап - прокладка комунікацій.

Чому варто замовити модульний магазин у компанії «Євро Кабіна» Ми будуємо в Україні модульні магазини будь-яких розмірів і форм відповідно до вимог клієнта.

Наші переваги:

При будівництві магазинів використовуються якісні матеріали та новітні технології, а монтаж здійснюють професійні монтажники. З будь-яких питань звертайтеся за вищевказаним номерами.

МОДУЛЬНІ КАБІНИ
НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Адрес: 04080,Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44
(067) 434-62-02
2022 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків.