Модульні кабіни нового покоління
График роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
(044) 465-57-44(067) 434-62-02
Всі новини

Що таке кіоск, павільйон, ларьок. Основні види МАФ

09.04.2020

Не кожен з нас знає про те, що таке МАФ і торговий кіоск. Але ті, хто за родом діяльності стикається з таким поняттям, можуть розповісти про суть визначення, його характеристики та особливості експлуатації.

Що являє СОБОю МАФ?

Отже, МАФ це - абревіатура. Якщо термін розшифрувати, то вийде «мала архітектурна форма». Під це визначення потрапляють різні об'єкти, які можна класифікувати за групами:


МАФ - споруда некапітального типу. Для таких споруд не зводиться фундамент. У будівництві застосовують полегшені конструкції.

Власник може використовувати приміщення на свій розсуд, як для торгівлі, так і для надання послуг. Будова має вписуватися в загальний панорамний вид місцевості, організовувати простір, нести в собі естетичне навантаження.

КЛАСИФіКАЦіЯ ОБ'єКТіВ: ТОРГівельниЙ КіОСК, зупинковий КОМПЛЕКС, ЛАРьоК

В процесі оформлення дозвільної документації на МАФ, буде визначено тип споруди, і вказано в документі.

Якщо звернутися до класифікації об'єктів малої архітектурної форми, то слід зазначити їх відмінності.

Кіоск являє собою найменший вид архітектурної форми. Його загальна площа може коливатися в межах від 5 до 20 кв.м. Це окрема споруда. У такому приміщенні можна організувати підприємство торгівлі, громадського харчування або сфери послуг. При цьому, безпосередній процес роботи проходить через віконце. Клієнт не має можливості входити в торговельний кіоск. Продавець відділений від покупця вікном. Об'єкти даного типу традиційно називають кіосками.

Наступним видом МАФ є павільйон. Будова такого типу може бути окремим. А може примикати однієї або декількома сторонами до інших споруд. Може мати площу до 60 кв.м. У павільйоні дозволяється займатися торгівельною діяльністю, організувати підприємство громадського харчування або сфери послуг. Але тут передбачена можливість входити всередину приміщення, а не очікувати на вулиці.

Зупинний комплекс - третій тип МАФ. Тут діяльність може здійснюватися як в кіоску чи павільйоні. Але обов'язковою умовою є об'єднання МАФ із зупинкою громадського транспорту. Для даної форми необхідна наявність шатрової споруди, де люди можуть комфортно очікувати автобус, тролейбус.


Модульні кабіни
нового покоління
Адрес: 04080, Київ,
вул. Новокостянтинівська, 2А
Графік роботи: Пн-Пт с 09:00-18:00
2024 © Євро Кабіна - виробництво та продаж модульних кабін, кіосків, будинків